گلدان‌های بتنی

اگر دقت کرده باشید در سال‌های اخیر گلدان‌های بتنی همه جا دیده می‌شوند. چندی قبل گلدان‌های بتنی تنها در پارک‌ها، گلخانه‌ها و میدان‌های شهر دیده می‌شدند. اما با تغییر نگرش افراد، اکسسوری‌های بتنی بادوام به خانه‌هایی با سبک‌های مختلف راه پیدا کرده است. با افزایش زندگی آپارتمانی و شهری در دهه‌های اخیر طرفداران نگهداری از گل و گیاه رو به افزایش است. این گلدان‌ها علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، از گیاهانی که ریشه‌های ظریفی دارند در برابر باد و شرایط نامساعد جوی حفاظت می‌کنند. از آنجایی که گلدان‌های بتنی مدت زمان بیشتری آب را درون خود نگه می‌دارند و زمان بیشتری خنک می‌مانند باعث می‌شود گیاهان طراوت دائمی خود را حفظ کنند.

در فضاهای شهری یا درون حیاط منازل و باغ‌ها به دلیل تابش مستقیم نور خورشید به گیاهان، نیاز است که آب بطور مداوم به ریشه گیاه برسد تا باعث از بین رفتن ریشه نشود. به همین جهت برای نگهداری گیاهان در این فضاها بهترین گزینه گلدان‌های بتنی هستند. همچنین این نوع گلدان‌ها به دلیل مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دچار پوسیدگی نخواهند شد.

زنده ماندن یک گیاه سبز داخل یک گلدان بتنی با ظاهری سخت و خشن یک تضاد قابل تأمل به وجود می‌آورد. گل و گیاه کاشته شده در یک گلدان بتنی بدر کنار میز و صندلی‌های بتنی درون دکوراسیون صنعتی منزل می‌تواند حس طبیعت زنده در یک فضای شهری مدرن را تداعی کند.

برای سفارش محصولات بتنی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *